קוקהולד

איך לעשות ליידי עבור משוגע במיטה ( הצעות אתה יכול להשתמש הלילה כדי

אם יקרה לך ' על המשמר כמה דרכים לנהוג הגבר שלך מסוחרר במיטה , כל מה שנדרש הוא קצת יצירתיות. ייתכן לתפוס להצביע מהוסה של קודם מאהב, אולי כאשר הם 'מחדש משוחח עם חבר , אולי על טלפון , או גרוע מזה - בטלפון עם האקס שלהם. אמת היא, אנשים בדרך כלל לשבור ל סיבות מלבד יחסי מין, אבל נחמד סקס לשמר הולך שוב להם הקודם מאהב קודם לכן שוב , ושוב , ושוב ... גם כאשר זה נגד שיפוט גבוה יותר.

בעוד אנחנו נמצאים בין רעיונות ומושגים ב500 התעלסות רעיונות & סודות וטכניקות להיות מעט קל , ואנחנו לא בהכרח יחד עם השקפותיו על פורנוגרפיה, יש בהחלט חיובי המון גדול טיפים ורעיונות אשר מחיר מנסה לכל הפחות בהקדם, ורב שאתה הולך כנראה להחזיק ניצול שוב ושוב .

קוקהולד

מייקל ווב אחד הטוב ביותר האוספים של סקס טיפים ואהבת המלצה סביב . מיכאל ווב בנוסף כולל בעצם נחמד יחסים הצעות כדי לעזור לך יצירתי הצלחה כתחליף של פלופ. אם מרגיש שאתה יכול לא לספק גברת במיטה , ש אתה פשוט מחדש ' בטוח אם אתה בעמדה לשאת נערת לאורגזמה, אתה לא .

בטח, כל כך הרבה גברים להניח רק של עצמם ולהתמקד יותר נוסף על לכת אורגזמות, יחסית מאשר להתרכז בכמה הם יכולים לספק עצמם ובני זוגם . במקרה שאתה 'אינך יכול לספק את נערת ברחבי יחסי מין, אתה אולי על האנוכי היבט ; ל יעילות לספק נערה לאורגזמה, עדיף חושב של מדי בזמן קבלת אהבה.

אתה לא יכול להיות מודע, אבל נשים בעצם יש לי כך נקרא G-כתמים, אשר מיקום בתוך הנרתיק שלהם, ש, כאשר מגורה, תוצאות למתן נשים אורגזמות. חלק חיוניים חיוניים פעילות מינית רעיונות , לכן , שאתה פשוט לגלות בי אישה של נקודת הג'י הוא, במיוחד כאשר יש לך מטרה ל לספק אשתך ב יחסי מין. אסטרטגיות אתה מגלה רשומות כאן הם פשוט בין שיטות שאתה תהיה מסוגל לספק אישה לאורגזמה.

Write a comment

Comments: 0